Varuosa otsimiseks sisesta varuosa originaalkood või alusta otsingut sisestades auto VIN koodi 7 viimast sümbolit.
Helista meile +372 514 3664

Mida me pakume?

Pakume kasutatud varuosasid BMW sõiduautodele

Pakume BMW varuosasid mudelitele aastatest 1988 kuni 2010. 99% demonteeritavaid autosid on imporditud Inglismaalt, kus need olid eranditult ülevaatuse ja kindlustusega BMW'd, millele on andnud oma heakskiidu Tema Kuningliku Majesteedi ametnikud.

Meie eesmärk ei ole rikastuda odavate ja mittetöökorras varuosade müügi pealt - seetõttu me ei impordi Inglismaalt odavamapoolseid rikkega autosid, vaid, nagu eelpool mainitud, täiesti töökorras ja ülevaatusega BMW'sid.

Hetkevalikuga saate tutvuda meie kodulehelt leitaval lingil Varuosad. Meie laos leidub peaaegu kõikidele BMW mudelitele Teie poolt soovitud varuosa. Me ei telli varuosasid muudest riikidest, sest elu on näidanud nende varuosade ebarahuldavat kvaliteeti.

Kui me ei saa anda varuosale endapoolset 100%-list garantiid, siis seda varuosa me kliendile ei väljasta. Kasutatud varuosade laoseis muutub ja täieneb pidevalt.  Kõik demonteerimisele saabuvad autod kontrollime alates märtsist 2009 originaaldiagnostikaga, mis annab garantii varuosa korrasoleku kohta nii meile kui Teile. Meilt ostetud kasutatud varuosa on võimalik mõistliku aja jooksul ümber vahetada, kui varuosal peaks ilmnema varjatud defekt. Täpsemaid garantiitingimusi vaata siit.

Liitu uudiskirjaga